Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu Mentalne Espresso. Mój kolejny gość to Izabela Gajda – Perek, autorką książki „13 paradoksów dobrego życia, czyli o tym jak nie dać się zwariować i wieść szczęśliwe życie”.

Podczas naszego spotkania rozmawiałam z Izabelą o tym, jak w świecie ciągłego pędu, rosnących wymagań, nadmiaru informacji i powierzchowności złapać oddech i kontakt, z samym sobą. O tym, jak wieść współcześnie spełnione życie w oparciu o prostotę, (samo)świadomości, uważności, otwartości umysłu i odwagi.

Życzę Ci przyjemnego oglądania oraz zapraszam Cię również na mój kanał na You Tubie. Tam też znajdziesz rozmowę z Izabelą Gajda – Perek. Link do YT poniżej:

[fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”3″ bottom_margin=”3″ border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center”][/fusion_separator]

[fusion_vimeo id=”https://vimeo.com/538165508/22118addc1″ alignment=”left” width=”900″ height=”” autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” css_id=””][/fusion_vimeo]