W związku z pandemią w Banku od marca pracujemy całkowicie zdalnie. Nadal nie spotykamy się całym Zespołem fizycznie. Taka sytuacja ma swoje zalety i wady.

Podstawowym wyzwaniem menedżera jest utrzymanie wysokiej efektywności Zespołu przy wysokim zaangażowaniu oraz współpracy wewnątrz teamu. Ograniczenie możliwości spotkania się twarzą w twarz powoduje, że podczas spotkań skupiamy się na biznesowych kwestiach, pomijając niemal zupełnie emocje, które często się kumulują i przekładają na energię w pracy. Dlatego dla swojego Zespołu postanowiłam zorganizować warsztaty dotyczące sposobów radzenia sobie z emocjami. Patrycja zgodziła się poprowadzić 2-godzinne warsztaty, podczas których przeprowadziła Zespół przez to jak diagnozować i nazywać swoje emocje po to, aby na koniec umieć odpowiednio je przeżyć. Warsztat odbył się zdalnie, był interaktywny, wzięło w nim udział kilkanaście osób z mojego Zespołu.

Jestem bardzo wdzięczna Patrycji, że podjęła to wyzwanie i poprowadziła świetne, angażujące i otwierające warsztaty. Polecam konsultacje z Patrycją wszystkim menedżerom, którym zależy na dobrej kondycji mentalnej swojego Zespołu.

Agata Komender
Head Of Recruitment & Employer Branding BNP Paribas Bank Polska