Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu Mentalne Espresso. Mój kolejny gość to Krzysztof Pakulec, konsultant branży fitness, szkoleniowcem z zakresu zarządzania klubem fitness, sprzedaży i obsługi klienta. Na co dzień pomagam klubom fitness stawać się zyskownymi i samodzielnymi firmami.

Podczas naszego spotkania rozmawiałam z Krzysztofem, o tym jakie biznesowe działania należy podjąć w dobie kryzysu, aby mądrze wykorzystać czas zmiany oraz w  jaki sposób wytrwać i pracować w obecnych, wymagających czasach.

Życzę Ci przyjemnego oglądania oraz zapraszam Cię również na mój kanał na You Tubie. Tam też znajdziesz rozmowę z Krzysztofem Pakulcem. Link do YT poniżej:

[fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”3″ bottom_margin=”3″ border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center”][/fusion_separator]

[fusion_vimeo id=”https://vimeo.com/491145832/b06e00b300″ alignment=”left” width=”900″ height=”” autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” css_id=””][/fusion_vimeo]