Mojego Gościa nie muszę chyba nikomu przedstawiać. Jakub B. Bączek to twórca Akademii Trenerów Mentalnych. Osiągnął ogromny sukces zawodowy, sportowy, biznesowy. Uczy sportowców, menagerów, a także każdego, kto jest zainteresowany osobistym rozwojem – jak realizować swoje marzenia.

Podczas spotkania z Jakubem B. Bączkiem rozmawiałam o tym jak spełniać wielkie marzenia. O tym, jak dotrzeć z dobrem do 10 milionów Polaków oraz o Fundacja Jakuba B. Bączka, która wspiera liderów społecznych w Polsce, by czynili dobro.

Życzę Ci przyjemnego oglądania oraz zapraszam Cię również na mój kanał na You Tubie. Tam też znajdziesz rozmowę z Jakubem B. Bączkiem. Link do YT poniżej:

[fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”3″ bottom_margin=”3″ border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center”][/fusion_separator]

[fusion_vimeo id=”https://vimeo.com/479552838/8f1f548758″ alignment=”left” width=”900″ height=”” autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” css_id=””][/fusion_vimeo]