Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu Mentalne Espresso. Mój kolejny gość to Julia Parzonka, która prowadzi firmę Creativa, zajmującą się sporządzaniem notatek wizualnych z prelekcji i szkoleń, dzięki którym odbiorcy są w stanie zapamiętać treść nawet długiego i skomplikowanego wykładu. Stworzyła również szkołę językową dla dzieci oraz punkt opiekuna dziennego.

Podczas naszego spotkania rozmawiałam z Julią o myśleniu wizualnym? Jak pracować i rozwijać  kreatywność. Przygotuj się na dawkę konkretnych pomysłów i ćwiczeń.

Życzę Ci przyjemnego oglądania oraz zapraszam Cię również na mój kanał na You Tubie. Tam też znajdziesz rozmowę z Julią Parzonką. Link do YT poniżej:

[fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”3″ bottom_margin=”3″ border_size=”” icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”” alignment=”center”][/fusion_separator]

[fusion_vimeo id=”https://vimeo.com/515805574/edf37452a7″ alignment=”left” width=”900″ height=”” autoplay=”false” api_params=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” css_id=””][/fusion_vimeo]