Patrycję poznałem jeśli dobrze pamiętam w roku 2017, kiedy zaprosiła mnie do poprowadzenia prelekcji na organizowanym przez siebie wydarzeniu. Ta współpraca przerodziła się w kolejną, podczas której miałem przyjemność współpracować z Patrycją w obszarze działań marketingowych oraz sprzedażowych w szkole pływania Hobby Sport, której jest właścicielką. Dlaczego o tym piszę. Ponieważ już wtedy dała się poznać jako osoba bardzo wymagająca, a z drugiej, jako bardzo uważny, wrażliwy słuchacz, przyjaciel biznesowy. Kiedy dowiedziałem się, że Patrycja ukończyła szkolenie z zakresu treningu mentalnego u Jakuba Bączka, a byłem wtedy w trakcie pisania e-booka na temat skutecznego procesu sprzedaży, zaprosiłem ją do napisania rozdziału na temat właśnie treningu mentalnego w procesie sprzedaży.

Tutaj Patrycja po raz kolejny dała się poznać jako osoba bardzo rzetelna, fachowa, terminowa i przede wszystkim bardzo otwarta. Wtedy też nastąpił kolejny krok naszej współpracy. Postanowiłem zaprosić Patrycję do udziału w jednym z moich projektów konsultingowych, podczas którego Patrycja poprowadziła dla 10 osobowego zespołu trenerów, pracowników działu obsługi klienta i sprzedaży szkolenie właśnie z treningu mentalnego. Jakie są moje obserwacje na temat dokonań Patrycji w tym zakresie? To wymarzony trener dla każdego, kto poszukuje cierpliwego, doświadczonego, rzetelnego przewodnika, który na swoim koncie ma wiele sukcesów i potrafi ten sukces przybliżyć „klientowi”.

Patrycja jest osobą otwartą na nowoczesne formy pracy. Stosuje najnowsze rozwiązania psychologii sportu i biznesu, daje przestrzeń do opierania pracy o aktualne badania naukowe. Nie narzuca swoich modeli i rozwiązań, a raczej wypracowuje wspólną metodę osiągnięcia sukcesu. Podsumowując tę rekomendację, chciałbym zaznaczyć, że Patrycja jest jednym z wyróżniających się na rynku trenerów mentalnych, charakteryzują ją takie cechy jak doświadczenie, spokój, umiejętność głębokiego zaangażowania się w pracę z klientami. Zdecydowanie polecam każdemu współpracę z Patrycją, na pewno zaowocuje nie jednym a kilkoma ciekawymi projektami z których obie strony będą wygrane.

Krzysztof Pakulec
doradca inwestycyjny, szkoleniowiec, autor kursów online dotyczących zarządzania i skuteczną sprzedażą w klubie fitness